Efekt ciężkiej pracy

Dla reprezentantów gliwickiego klubu ,,Najemnik" 20 listopada na długo zapisze się w pamięci. Równocześnie w Bytomiu podczas mistrzostw Polski w full kontakcie Ju-Jitsu i w mistrzostwach Europy w Warszawie w all style karate semi contakt, klub ten wystawił swoich najlepszych zawodników.

W Bytomiu na macie w full kontakcie walczyli: Przemysław Zimowski 3 dan i Jacek Nawrot 2 dan. Ten pierwszy, po morderczych walkach, spierany przez grupę kibiców z Gliwic, wywalczył tytuł wicemistrza Polski w Ju-Jitsu full contakt. Sensei Jacek Nawrot niestety przegrał w walce półfinałowej.

Bardzo dobrze spisali się „Najemnicy” również w Warszawie. Patryk Szary – 35kg – wywalczył 6 miejsce, Szymon Wąs – 56kg ( dwukrotny mistrz Śląska, mistrz Polski) – 4., Andrzej Błaszków – 70kg – 5., Jarosław Teszka – 70kg – 4., Bartłomiej Pawlus – 95kg ( 1 dan trener-zawodnik) – 4., Jacek Kornecki – 100kg – 6.

Cieszymy się i jesteśmy zadowoleni z osiągniętych wyników – mówi Krzysztof Wąs – menadżer „Najemnika”. – Do tego sukcesu, pierwszego w naszej historii, długo się przygotowywaliśmy, ciężką trenując.

Zawodnicy „Najemnika” za naszym pośrednictwem składają specjalne podziękowania za sponsoring i pomoc w przygotowaniu do zawodów dla Krystiana Mędrali, Wojciecha Karczmarza, Waldemara Szarego, Andrzeja Hałata, Macieja Burzaka i Macieja Smolenia.