Mistrzostwa Polski w Kickboxingu kadetów i seniorów

Trójka zawodników z Gliwickiego Klubu Walk Wschodnich Najemnik przywiozła w sumie 4 medale z Mistrzostw Polski w Kickboxingu kadetów i seniorów light-contact i point-fighting.

Na weekendowych Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w kategorii seniorów triumfował Szymon W±s. Reprezentant gliwickiego klubu Najemnik zaj±ł pierwsze miejsce w formule light-contact w kategorii do 89 kg. W finałowej walce wypunktował 3-0 Jakuba Kasicę z Kutna.

Dobrze spisali się tez młodsi zawodnicy z gliwickiego Najemnika. Justyna Ciborska dwa razy stawała na podium: zdobyła drugie miejsce w¶ród kadetów starszych w wadze powyżej 65 kg w formule light-contact, a w formule piont-fighting zajęła trzeci± pozycję. Jej młodszy klubowy kolega, Igor Szkodny okazał się najlepszy spo¶ród kadetów młodszych w kategorii wagowej powyżej 47 kg.W zawodach tych również uczestniczyli dwaj zawodnicy którzy zajęli 6 miejsca Mateusz Nem¶ i Dawid Szulc.
Zawodników do Mistrzostw Polski w Kickboxingu przygotowywał trener Bartłomiej Pawlus.