Medalowa passa najemników

[SUKCES] Sportowcy klubu ju-jitsu potwierdzili doskonałą formę

MEDALOWA PASSA "NAJEMNIKÓW"

Dziesięć medali oraz puchar dla najbardziej zaangażowanego zawodnika to trofea jakie przywieźli z okręgowych mistrzostw all karate style organizowanych przez Polski Związek Sportów Budo sportowcy z Gliwickiego Klubu Walk Wschodnich „Najemnik". Gliwiczanie potwierdzili doskonalą formę sprzed kilku miesięcy, kiedy to zdobyli aż jedenaście medali na mistrzostwach Śląska. Tym razem złoto wywalczyli: Bartłomiej Pawlus (kat. + 80 kg) oraz Jarosław Teszka (kat. + 60 kg). Srebrne medale zdobyli: Krzysztof Dobryniewski (kat. i 100 kg), Marcin Doenko (kat. + 70 kg) oraz Łukasz Opyrchał (kat. +60 kg). Trzecie miejsce na podium zajęli: Jacek Nawrot (kat. +80 kg), Patryk Solich (kat. +70 kg). Tomasz Pietrzyk (kat. +60 kg). Szymon Wąs (kat. +50 kg) i Adam Listowski (kat. + 55 kg). Do imponującej kolekcji medali sportowcy dołączyli jeszcze jedno trofeum. Puchar dla najbardziej zaangażowanego zawodnika zawodów wywalczył Patryk Szary, najmłodszy ze sportowców sekcji. Mistrzostwa okręgu były tylko sprawdzianem przed kolejnymi zawodami w których wezmą udział gliwiczanie. W maju ..najemnicy" po raz kolejny wystartują w mistrzostwach Śląska. Nieco wcześniej, pod koniec kwietnia wyjadą za granicę reprezento-wać swój klub podczas Otwartych Mistrzostw Niemiec. Sportowcy szlifują już formę korzystając z sali treningowej gliwickiego klubu bokserskiego GUKS Carbo. (mik)