Justyna z mistrzowskim pasem 17.05.2017

Trwa pasmo sukcesów 17-letniej Justyny Ciborskiej z klubu Najemnik Gliwice. Nie tak dano podczas rozegranych w Nowym Targu Mistrzostw Polski Kickboxingu Low Kick, nasza utalentowana zawodniczka startując w kategorii wagowej +60kg, wywalczyła srebrny medal. Dwa srebrne medale przywiozła również z Mistrzostw Polski Kick boxing Light Conta, które odbyły się w Rydzynie. W pointfightingu i light contact przegrała na punkty z mistrzynią swiata Jolantą Cichoń z Nowego Sącza. Na tych zadowach trzeci medal dla Gliwic wywalczyła Maja Lebek. Startując w kategorii wagowej 42kg, zdobyła brąz w pointfightingu.

Zwieńczeniem świetnych występów Justyny Ciborskiej był pas mistrzyni Europy WKN (wkategorii junior), który zdobyła w miniony piątek podczas pierwszej gali WKN Poland Challange w Zawierciu. Podopieczna trenera Bartłomieja Pawlusa pokonała już w drugiej rundzie (poprzez poddanie) Białorusinkę Karynę Czaplinskoją. Gratulujemy!